+420 382 521 070; +420 602 225 218 distribuce@fischerelektronik.cz

Balení vhodné pro osazení automaty – dutinkové lišty s roztečí 1,27 mm dostupné v tyčovém zásobníku

Výborná kvalita a krátké dodací lhůty jsou při použití PCB konektorů minimálně stejně důležité, jako balení vhodné pro osazení automaty. Z tohoto důvodu nabízí nyní standardně firma Fischer Elektronik v tyčovém zásobníku i dutinkové lišty s roztečí 1,27 mm, aby se zjednodušil proces montáže a podpořila se automatizace.

V tyčovém zásobníku jsou novinkou položky BLM 1 SMD a BLM 2 SMD!

Nové balení v tyčovém zásobníku se vyznačuje vysokou přesností a spolehlivostí, což umožňuje bezproblémovou integraci do automatizovaných montážních systémů. To má za následek výrazné snížení prostojů a zvýšení celkové produktivity. To znamená, že se také výrazně snižují náklady na montáž.

Balení nabízí optimální ochranu konektorů před poškozením a dalších vlivů prostředí během přepravy a skladování. Plast zásobníku dosahuje nejlepší třídy nehořlavosti UL94 V-0. S novým tyčovým zásobníkem pokračujeme v našem zaměření na inovace a spokojenost zákazníků. Kromě toho z důvodu jednotnosti neustále kontrolujeme, které nové konektory PCB lze zabalit do stávajících tyčových zásobníků, aby vyhovovaly dané aplikaci. Naším cílem je poskytnout velké množství položek pro automatizovanou montáž. Pokud vás aplikace staví před konkrétní požadavky, je vždy možné jim tyčové zásobníky přizpůsobit.

Naše konektory s roztečí 1,27 mm jsou známé svou vysokou kvalitou a spolehlivostí a používají se v mnoha průmyslových odvětvích včetně elektroniky, letectví a zejména v průmyslu obnovitelné energie. Menší rozteč podporuje miniaturizaci a úsporu místa na desce plošných spojů. Existuje také možnost použití kaptonových bodů k dutinkovým lištám pro zjednodušení procesu montáže pomocí přisátí. V závislosti na počtu dutinek se do tyčového zásobníku vejde až 103 dutinkových lišt.


Kontaktujte nás, pro další informace a dotazy jsou vám k dispozici odborníci firmy Fischer Elektronik: www.fischerelektronik.cz

E-mail a WWW

distribuce@fischerelektronik.cz
www.fischerelektronik.cz

Telefon

Tel.: +420 382 521 070
Fax: +420 382 521 025

Adresa

Bydlinského 2964
390 02 Tábor

Získejte více informací

7 + 8 =