+420 382 521 070; +420 602 225 218 distribuce@fischerelektronik.cz

Skříňka Raspberry Pi s doplněná prostorem pro desky HAT (RSP …)

Jednodeskový počítač Raspberry Pi je nyní k dispozici v mnoha různých verzích. Také v bodě rozšiřování nenechává trh přání zákazníků bez odezvy. Proto kromě Raspberry Pi dochází k doplnění např. i u Hat desek (Hardware Attached on Top), kde lze najít dodatečný prostor, Fischer Elektronik rozšiřuje své portfolio skříní řady RSP pro Raspberry Pi o montáž vysokých desek plošných spojů.

Solidní skříňka je sestavena z horní a dolní skořepiny tvořené z děrovaným ohnutým aluminiovým plechem o síle materiálu 1,5 mm. Příslušná deská plošných spojů je pomocí šroubů s čočkovou hlavou M2,5 připevněna ke čtyřem ocelovým distančním pouzdrům ve spodní části pláště. Rychlý přístup dovnitř skříňky je umožněn připevněním horní skořepiny ke spodní pomocí jediného šroubu a speciálního systému pero-drážka na přední straně skříňky. Konstrukce usnadňující montáž umožňuje snadný přístup k GPIO pinům Raspberry Pi.

Nová řada skříněk a jejich vysoká vnitřní konstrukce umožňuje stohování několika desek HAT uvnitř skříněk. Slot karty micro SD je přístupný zvenčí, takže není nutné otevírat kryt. Integrované větrací otvory v horním a spodním krytu zajišťují dobrý odvod tepla, což je zvláště výhodné při použití přídavné elektroniky ve skříňce. Takto je zajištěna přirozená konvekce a výměna tepla s okolním prostředím. Pro speciální přizpůsobení nebo specifická zákaznická zadání zákazníka nabízí Fischer Elektronik rozsáhlé zpracovatelské portfolio.

V závislosti na požadavcích a použití mohou být všechna pouzdra RSP vybavena protiskluzovými, jednostranně lepícími, průhlednými přístrojovými nožičkami. Pokud zákazník požaduje montáž na stěnu, lze zvolit optimální montážní spony. Kromě toho je třeba vybrat a objednat vhodný standardní držák monitoru podle VESA MIS-D 75 x 75 a montáž na montážní lištu.

Dekorativního vzhledu skříněk řady RSP … je dosaženo eloxovanými povrchy. Skříňky jsou kompletně eloxovány v přírodní barvě (ME) nebo černé (SA). Varianty skříněk v ostatních barvách jsou dány dalšími standardními eloxovanými barvami v modré (podobné RAL 5015), červené (podobné RAL 3001), oranžově zlaté (podobné RAL 1028), zelené (podobné RAL 6032) a fialové (podobné podle RAL 4008), přičemž příslušná spodní skořepina je provedena v černé barvě.

Rozsah dodávky skříně zahrnuje horní a dolní plášť, šrouby pro upevnění desek plošných spojů a pro upevnění horního skořepiny, čtyři protiskluzové.jednostranně lepící přístrojové nožičky. Další volitelné prvky výbavy jsou dány dvěma upevňovacímy sponami, držákem monitoru a upevněním na lištu … pro Raspberry Pi o konstrukci s vysokou obvodovou deskou, takže kromě Raspberry Pi, jako jsou desky HAT.

Fischer Elektronik rozšiřuje své portfolio skříní řady RSP … pro Raspberry Pi o konstrukci s vysokou obvodovou deskou, takže kromě Raspberry Pi, jako jsou desky HAT (Hardware Attached on Top), je v krytu ještě místo. Jednodeskový počítač Raspberry Pi je nyní k dispozici v mnoha různých verzích. Pokud jde o expanzi, trh nenechává nižádná přání zákazníka bez povšimnutí. Kromě Raspberry Pi také v rozšíření např. u spojových desek HAT (Hardware Attached on Top) se nachází nový dodatečný prostor.


Kontaktujte nás, pro další informace a dotazy jsou vám k dispozici odborníci firmy Fischer Elektronik: www.fischerelektronik.cz

E-mail a WWW

distribuce@fischerelektronik.cz
www.fischerelektronik.cz

Telefon

Tel.: +420 382 521 070
Fax: +420 382 521 025

Adresa

Bydlinského 2964
390 02 Tábor

Získejte více informací

9 + 2 =