+420 382 521 070; +420 602 225 218 distribuce@fischerelektronik.cz

Skříňka Eurotainer s novým designem

Série designových skříněk Eurotainer (ET) od společnosti Fischer Elektronik byla rozšířena o novou barvu přístrojových nožiček. Tato řada se v podstatě skládá ze dvou lisovaných aluminiových skořepinových profilů, krytů o tloušťce 2 mm, ze stejného materiálu a robustního plastového rámu s integrovanými a vyměnitelnými přístrojovými nožičkami. Výše uvedený plastový rám je standardně nabízen v barvě holubí modře (RAL 5014) a je doplněn protiskluzovými nožičkami v barvě červenofialové (RAL 4002). Nyní jsou přístrojové nožičky standardně k dispozici také v černá (RAL 9005), čímž bylo dosaženo barevně neutrálního vzhledu skříněk.přičemž lze nožičky optimálně integrovat do mnoha dalších kombinací zařízení nebo umístit v různém prostředí. Integrované nožičky neslouží jen jako designový prvek, ale také umožňují uživateli skládat několik skříněk nad sebou ,díky svým protiskluzovým vlastnostem umožňují mnoho dalších oblastí využití.

Skříňky Eurotainer mají na vnitřní straně obvodové vodicí drážky pro vodorovnou a svislou instalaci karet tištěných spojů a různých dalších elektronických součástek. Odolné povrchové vrstvy aluminiových dílů skříněk je dosaženo použitím eloxování, které je k dispozici v černé a přírodní barvě. Provedení vyhovující EMC je zajištěno použitím transparentní elektricky vodivé vrstvy dosažené pasivací hliníkových povrchů dále použitím speciálních, elektricky vodivých těsnění. K ochraně pasivovaného povrchu je možné objednat černý lakovaný a nárazuvzdorný povrch. Použití přídavných elektricky vodivých plochých těsnění a těsnících šňůr umožňuje třídu krytí až IP 54. Jiné barvy pro plastové prvky, jiné povrchy pro hliníkové díly, další mechanické zpracování a potisk jsou k dispozici základě poptávky.


Kontaktujte nás, pro další informace a dotazy jsou vám k dispozici odborníci firmy Fischer Elektronik: www.fischerelektronik.cz

E-mail a WWW

distribuce@fischerelektronik.cz
www.fischerelektronik.cz

Telefon

Tel.: +420 382 521 070
Fax: +420 382 521 025

Adresa

Bydlinského 2964
390 02 Tábor

Získejte více informací

1 + 1 =