+420 382 521 070; +420 602 225 218 distribuce@fischerelektronik.cz

Řezy tepelně vodivé fólie podle přání zákazníka

Proč tepelně vodivé folie?

Řezy tepelně vodivé fólie podle přání zákazníkaVýrobní technologie a tolerance při výrobě, kdy odlišnost při klesání teploty např. u lisovaných chladičů způsobuje, že ani povrchy elektronických součástek  ani  montážní plochy na chladičích nejsou rovné a hladké.

Dobré tepelně technické spojení elektronických součástek s chladiči pro bezpečnou a trvanlivou funkci polovodičů je v tomto důsledku nezbytné.

Různé přizpůsobení konkrétní aplikaci tepelně vodivými fóliemi poskytne při správném použití a zvážení všech okrajových parametrů, vynikající řešení.

Speciálně pro zákaznické přířezy tepelně vodivých fólií poskytuje Fischer Elektronik GmbH & Co. KG nyní svým zákazníkům kromě lisovacích technologií také nový výrobní proces s použitím digitálního řezáku.

 

Nové technologie na přání zákazníka

Zcela bez nákladů na nástroje mohou být CAD data použita  jako soubor DXF  a připravená  k použití pro z hlediska tolerance přesné řezání šablon.

Vynikající rychlost výroby a do posledního detailu propracována technologie řezání zajišťují optimální  výsledky.

U výkresových dílů z desek nebo   z materiálu v rolích provádíme přesné výstřihy v geometrii zcela podle vašeho zadání.

Použijte i náš nově zavedený servis  vzorků s 24hodinovou službou pro individuální výstřihy z našich standardních tepelně vodivých fólií odpovídajících vaší specifikaci.

Neváhejte nás kontaktovat, pro další informace a dotazy jsou k dispozici odborníci výroby fa. Fischer Elektronik součástkový distributor s.r.o.

Přejděte prosím na Kontaktní formulář.

E-mail a WWW

distribuce@fischerelektronik.cz
www.fischerelektronik.cz

Telefon

Tel.: +420 382 521 070
Fax: +420 382 521 025

Adresa

Bydlinského 2964
390 02 Tábor

Získejte více informací

8 + 9 =