+420 382 521 070; +420 602 225 218 distribuce@fischerelektronik.cz

Nové tepelně vodivé materiály

Je všeobecně známo, že vstupy vzduchu a rozdíly mezi součástkami značně znesnadňují tepelný kontakt mezi různými komponenty, například při instalaci elektronických součástí na chladič. V mezi prostorách kontakt součástek často vznikají vzduchové polštáře související s výrobou, přičemž vzduch působí jako tepelný izolátor. Vzduch jako medium je však extrémně špatným vodičem tepla, a proto musí být jeho vliv vyloučen, aby se dosáhlo tepelně optimálního odporu přenosu tepla.

Speciálně za účelem optimalizace těchto odporů přenosu tepla rozšiřuje Fischer Elektronik GmbH & Co. KG své již tak rozsáhlé produktové portfolio o další nové tepelně vodivé materiály. K nalezení jsou inovativní vysoce výkonné nové výrobky v oblasti silikonových tepelně vodivých fólií, jednostranných a oboustranně lepících grafitových fólií , gelových tepelně vodivých fólií bez obsahu silikonu , gelových tepelně vodivých fólií extrémně stlačitelných, tekutých gelů a tepelně vodivých materiálů se změnou fáze.

Celkem 96 nových výrobků z uvedené oblastí nabízí rozsah tloušťky materiálů od 0,13 do 8 mm s k tomu příslušející tepelnou vodivostí 1,4 až 8 W / m*K, u kapalných gelů a tepelně vodivých materiálů s fázovou změnou je rozsah 1, 8 až 5,5 W / m*K. Všechny nové výrobky jsou uvedeny na seznamu UL 94 V-0 a mají rozsah provozních teplot v závislosti na skupině výrobků od -60 °C do + 250 °C, s grafitovými fóliemi do + 500 °C.

Základní materiály tepelně vodivých fólií jsou k dispozici ve formě desek nebo rolí a mohou být také vyrobeny společností Fischer Elektronik na základě výkresu podle specifikací zákazníka. Můžete také využít naši bezplatnou 24hodinovou službu vzorků pro jednotlivé přířezy a obrysy podle vašich výkresových specifikací. Požadovaný tepelně vodivý materiál lze vyrobit přímo pomocí vašich CAD dat ve formě souboru DXF pomocí digitálního řezače a následně vám ho zaslat.

Spojte se s námi, specialisté výroby společnosti Fischer Elektronik vám rádi poskytnou další informace a vyřídí vaše dotazy.


Kontaktujte nás, pro další informace a dotazy jsou vám k dispozici odborníci firmy Fischer Elektronik: www.fischerelektronik.cz

E-mail a WWW

distribuce@fischerelektronik.cz
www.fischerelektronik.cz

Telefon

Tel.: +420 382 521 070
Fax: +420 382 521 025

Adresa

Bydlinského 2964
390 02 Tábor

Získejte více informací

7 + 4 =