+420 382 521 070; +420 602 225 218 distribuce@fischerelektronik.cz

Lisované profily skříněk dle specifikace zákazníků

Základem vyráběných skříněk společnosti Fischer Elektronik jsou převážně profily vyrobené lisováním aluminiové slitiny EN AW 6060. Profily skříněk vyrobené v procesu lisování jsou ve společnosti Fischer Elektronik skladovány v 3 m dlouhých přířezech v technicky odpovídajícím prostředí.

To umožňuje zákazníkovi získat kromě standardních délek profilů skříněk i specifické zákaznické přířezy. Kromě profilů ze standardního portfolia má zákazník možnost získat profilová řešení speciálně přizpůsobená daným aplikacím. Zde má zákazník možnost navrhnout profil podle své vlastní představy v rámci technických možností. Kromě klasických parametrů, jako jsou šířka a výška, lze provést mnoho funkčních obrysových doplňků, jako jsou drážky tvaru T, závitové kanály, chladicí žebra nebo vodicí drážky. Díky tomu lze optimálně využít instalační prostor a náklady na následné mechanické zpracování omezit nebo ušetřit … Společnost Fischer Elektronik dále nabízí svým zákazníkům kompetentní, komplexní rady týkající se návrhů speciálních profilu. Velká hloubka rozsahu výroby společnosti Fischer Elektronik GmbH & Co. KG dokáže splnit téměř všechna přání zákazníka, ať již jsou to mechanická zpracování frézováním, děrováním, zpracování pomocí laseru nebo spojení lisováním, dále úpravy povrchu broušením nebo tryskáním. Pro povrchovou úpravu jsou k dispozici eloxováné plochy v různých barvách, elektricky vodivé povrchy vytvořené transparentním pasivováním, lakování a práškové lakování. Kromě toho nabízí Fischer Elektronik také potisk pomocí UV digitálního tisku, digitální spodní eloxovaný potisk, sítotisk a laserový popis všech součástí skříněk.


Kontaktujte nás, pro další informace a dotazy jsou vám k dispozici odborníci firmy Fischer Elektronik: www.fischerelektronik.cz

E-mail a WWW

distribuce@fischerelektronik.cz
www.fischerelektronik.cz

Telefon

Tel.: +420 382 521 070
Fax: +420 382 521 025

Adresa

Bydlinského 2964
390 02 Tábor

Získejte více informací

2 + 5 =